اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
X
تبلیغات
رایتل
شنبه 6 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 14:05


خبرگزاری فارس: مرد سال گذشته فوتبال اروپا و جهان گفت: امیدوارم لیورپول صداقت به خرج دهد و اجازه فروش خاویر ماسچرانو را دهد.به نقل از دیلی‌میل، لیونل مسی معتقد است خاویر ماسچرانو در تیم لیورپول انگلیس آینده‌ای نخواهد داشت. پس، بهتر است اجازه انتقال به این بازیکن داده شود.خبرگزاری فارس: مرد سال گذشته فوتبال اروپا و جهان گفت: امیدوارم لیورپول صداقت به خرج دهد و اجازه فروش خاویر ماسچرانو را دهد.به نقل از دیلی‌میل، لیونل مسی معتقد است خاویر ماسچرانو در تیم لیورپول انگلیس آینده‌ای نخواهد داشت. پس، بهتر است اجازه انتقال به این بازیکن داده شود.


مسی اظهار داشت:‌ روحیات بازیکن هموطنم را می‌شناسم. می‌دانم او حاضر نیست برای لیورپول بازی کند. امیدوارم مقامات تیمش به این نکته توجه کافی مبذول کنند و اجازه دهند به تیمی که می خواهد منتقل شود.
مسی که در پایان سال گذشته میلادی به عنوان فوق‌ستاره آرژانتینی درخشید، در خدمت کاتالان‌ها،‌ به دو عنوان مرد سال قاره اروپا و جهان رسید، افزود: در شرایط کنونی خانواده وی خرسند و راحت نیستند. آنها تحت فشار قرار گرفته‌اند و تکلیف خود را نمی‌دانند.
وی ادامه داد: لیورپول باید صداقت بخرج دهد و اجازه دهد وی به تیمی که مایل است منتقل شود.
این اظهارات از جانب مهاجم پرآوازه در حالی است که ماسچرانو مورد توجه چندین از جمله اینترمیلان قرارداشته و تاکنون اجازه انتقال نیافته است.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo