اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
X
تبلیغات
رایتل
پنج‌شنبه 18 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 16:43

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «تاریکی»، «وزن خشک»، « روزی که می‌آید»، «بلور باران»، «راز دخترم»، «سلام نابغه»، «شوالیه تاریکی»، «چشم آفتاب»، «فرانکی عزیز»، «سرقت از برینک»، «توطئه پلید دکتر فومانچو»، «پنج کودک جسور»، «یخ در بهشت»، «ماجراجویی در روسیه»، «اگر باران ببارد» و«دامادی به نام صفر» پنجشنبه و جمعه مصادف با عید سعید فطر 18 و 19 شهریور ماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، قرآن و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

در ادامه مطلب 

 

 

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «تاریکی»، «وزن خشک»، « روزی که می‌آید»، «بلور باران»، «راز دخترم»، «سلام نابغه»، «شوالیه تاریکی»، «چشم آفتاب»، «فرانکی عزیز»، «سرقت از برینک»، «توطئه پلید دکتر فومانچو»، «پنج کودک جسور»، «یخ در بهشت»، «ماجراجویی در روسیه»، «اگر باران ببارد» و«دامادی به نام صفر» پنجشنبه و جمعه مصادف با عید سعید فطر 18 و 19 شهریور ماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، قرآن و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی «تاریکی» به کارگردانی خسرو معصومی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی پنجشنبه 18شهریورساعت 45 /14 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی حسین یاری، غزل صارمی، سیمین خرم، جمشید گرگین، مهرداد فلاحتگر، قدرت دلاوری و ناصربنایی آمده: فردی به نام ساسان کمالی که با نیرنگ مردم را فریب داده، پول هنگفتی به جیب می‌زند و فرارمی‌کند. او هنگام فرار تصادف می‌کند و وارد شهر تاریکی می‌شود.

فیلم تلویزیونی «وزن خشک» به کارگردانی مانلی شجاعی فرد و تهیه کنندگی سیروس تسلیمی جمعه 19شهریورماه 15 دقیقه بامداد ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هرمز هدایت، کیکاووس یاکیده و آزیتا حاجیان می‌بینیم: بهاره کلیه‌هایش را در یک بیماری از دست می‌دهد. این اتفاق چند سال قبل برای مادرش رخ داد و او فوت کرد. پدر درصدد پیدا کردن یک کلیه از نوع خونی O منفی است. عمه بهاره این گروه خونی را داراست ولی آن را از برادرش پنهان کرده است.

********************

فیلم تلویزیونی «روزی که می‌آید» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و تهیه کنندگی  پژمان لشکری جمعه 19شهریورمصادف با روزعید سعید فطرساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی «روزی که می‌آید» سه قصه را به موازات یکدیگر درمورد نگهبان زندان، زندانی وشخصی که از خانه‌اش دزدی شده روایت می‌کنند، دراین کار، نگهبان زندان با زندانی ارتباطی دوستانه برقرار کرده و کمک می‌کند که ماه رمضان به خانه‌اش برود، اما این آغاز یک زندگی مخاطره‌آمیز برای نگهبان است.

ستاره اسکندری، بابک حمیدیان، شبنم مقدمی، احمد ساعتچیان، جواد عزتی، عزیز هنرآموز، سیمین اسدی، محمدرضا مالکی، فرزان فیاض زاده، مینا محترمی و شقایق حصیبی درفیلم تلویزیونی «روزی که می‌آید» از تولیدات سال جاری مرکز سیما فیلم بازی کرده‌اند.

**************

فیلم تلویزیونی «بلور باران» به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی حسین طاهری جمعه 19شهریور مصادف با روزع ید سعید فطر ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

«بلورباران» داستان شخصی به نام مجید قریب را روایت می‌کند که مترجم کتاب‌های رمان از زبان فرانسوی است. درآغازترم جدید، قراراست دختر برادر مجید قریب به نزدش بیاید. که از بیماری وسواس رنج می‌برد و با ورود پری، درگیری‌هایی بین او و مجید روی  می‌دهد.همزمان معلم زبان پری نیز پای به خانه مجید می‌گذارد.

علیرضا خمسه، زیبا بروفه، شهرزاد کمال زاده، اشکان اشتیاق، منوچهروالی زاده و کامران فیوضات درفیلم تلویزیونی «بلور باران» از تولیدات مرکز سیما فیلم بازی کرده‌اند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «راز دخترم» با بازی جنیفرگرانت، نینا دابرِو واستیو بایرز پنجشنبه 18 شهریور ساعت 30/ 23 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: «جاستین» دانشجوی جوانی است که به طور ناخواسته درگیر ماجرای سرقت از یک طلا فروشی می‌شود که مادرش «دنیس» در آنجا کار می‌کند. ماجرا از این قرار است که نامزدِ جاستین «برِنت» به همراه برادرش «رِجی» شبی به دنبال او آمده چنین عنوان می‌کنند قرار است به سینما بروند. اما ناگهان جلوی درب طلا فروشی توقف کرده با اسلحه وارد آنجا می‌شوند.

فیلم سینمایی «راز دخترم» به کارگردانی داگلاس جکسون و تهیه کنندگی نِیل بریگ من محصول سال 2007 کانادا می‌باشد.

**************

فیلم تلویزیونی «سلام نابغه» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کننده محمد رضا شفیعی جمعه 19شهریور مصادف با روزعید سعید فطرساعت 30/ 17 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دکتر زرین کلاه نابغه تبلیغات در صنعت گردشگری برای سخنرانی به کیش می‌آید که به طور ناگهانی در اثر تشابه اسمی با کارگری، دکتر زرین کلاه را به اشتباه از فرودگاه به سوی کارگاهی و کارگر را به هتل برای سخنرانی می‌برد.

شهره سلطانی، رامین ناصرنصیر، مهران رجبی، افشین سنگ چاپ و اسداله یکتا در فیلم تلویزیونی «سلام نابغه» بازی کرده‌اند.


شبکه سه

فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی» به کارگردانی کریستوفر نولانجمعه 19 شهریورساعت 30 /11 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کریستین بیل، هیت لجر وآئرون آکهارت می‌بینیم: بتمن در پی مبارزه با تبهکاران در شهر گوتهام است که سروکله تبهکاری روانی بنام ژوکر پیدا می‌شود، او با دوستانش تصمیم می‌گیرند بتمن را بکشند. «هاروی رنت» دادستان شهر و نامزدش راشل که قبلاً نامزد بتمن بوده توسط ژوکر گروگان گرفته می‌شوند، بتمن هاروی رنت را نجات داده ولی راشل می‌میرد.

فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی» محصول سال 2008 آمریکا می‌باشد.

***************

فیلم سینمایی «چشم آفتاب» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مجید افضلی جمعه 19 شهریورساعت 30/ 14 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: دکتربرازگویی به‌همراه دخترش برای تحقیقاتی درباره اثرات تخریبی «باد مهمان» به شهرسوخته آمده‌اند.ساسان امیری مهندس الکترونیک نیز مدت‌هاست درسایت باستان شناسی شهرسوخته‌ فعالیت می‌کند. او قصد ربودن شی قیمتی به نام «چشم آفتاب» را دارد که از کاوش‌های باستان‌شناسی درآن دیاربدست آمده است. او با هوش و درایت و تجربه زیاد موفق به سرقت‌ چشم آفتاب و گریز از سوءظن‌های نیروی انتظامی منطقه می‌شود. ساسان در یک جشن عروسی با دکتر برازگویی و دخترش آشنا می‌شود.

محمد رضا فروتن، محمود عزیزی، مینا دلبری، رضا خداداد بیگی و فرشته سرابندی درفیلم سینمایی «چشم آفتاب» ازتولیدات مرکز سیستان و بلوچستان سال 1388 بازی کرده‌اند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «فرانکی عزیز» پنجشنبه 18شهریورساعت 11ازشبکه‌ چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده: فرانکی موریسون پسرکی نه ساله با ضعف شنوایی است که در زمان خردسالی پدرش که علاقمند به ماجراجویی‌های دریایی بوده آنها را ترک می‌کند و دیگر بازنمی‌گردد. اکنون فرانکی دچار بحران ناشی از خلأ فقدان پدر شده، به طوری که مدام برای پدرش نامه می‌نویسد که برگشت می‌خورد و درمیان اسباب و اثاثیه مادرش به دنبال قسمت پاره شده عکس عروسی مادر، لباس عروسی‌شان و... می‌گردد. مادرفرانکی لیزی که گویا نمی‌خواهد واقعیت را به فرانکی بگوید، مستأصل شده با مشورت با مادرش تصمیم می‌گیرد به مردی پول بدهند تا نقش پدر فرانکی را ایفا کند.

میلی موریتمر، ژرارد باتلرو شارون اسمال درفیلم سینمایی «فرانکی عزیز» به کارگردانی شونا آیرباچ محصول سال 2004 انگلستان بازی کرده‌اند.

***************

فیلم سینمایی «سرقت از برینک» به کارگردانی ویلیام فرید کین جمعه 19 شهریور ساعت 9 صبح از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پیتر فالک و پیتر فویل می‌بینیم: تونی که بزهکاری خرده پا است به همراه دار و دسته ساده لوح‌اش دست به سرقت می‌زند اما دستگیرمی‌شوند. پس از آزادی دوباره با پیشنهاد دوستانش دست به سرقت از یک کارخانه ساخت آدامس می‌زند، اما برخلاف تصور پول اندکی نصیبش می‌شود. آنها باوجود پول اندکی که بدست آورده‌اند به همسایه‌های خود کمک می‌کنند. روزی برحسب تصادف متوجه می‌شود مؤسسه مالی برینک سیستم امنیتی ضعیفی دارد.

***************

فیلم سینمایی «توطئه پلید دکتر فومانچو» به کارگردانی پیرس هاگارد جمعه 19 شهریور مصادف با روز عید سعید فطر ساعت 30 /20 از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی پیترز سلرز و هلن میرن آمده: دکترفومانچی اکسیر جوانی خود را از دست داده است و برای ساختن دوباره این اکسیر باید دو الماس را از آمریکا به دست آورد. یکی از الماس‌ها توسط شاگردان دکترمانچو به سرقت می‌روند و کارآگاه معروف (پیترز سلرز) متوجه می‌شود که او برای اکسیرباید الماس دوم را بدست آورد. به همین دلیل برای به دام انداختن او نقشه‌ای طراحی می‌کنند.

فیلم سینمایی«توطئه پلید دکترفومانچو» محصول مشترک آمریکا وانگلستان در سال 1980 ساخته شده است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «پنج کودک جسور» پنجشنبه 18 شهریورساعت 30 /10 از شبکه تهران پخش می‌شود.

داستان فیلم مربوط می‌شود به پنج کودک که نزد یک استاد فنون رزمی زندگی می‌کنند و از او فنون رزمی هم می‌آموزند. استاد همیشه به آنها متذکر می‌شود که این فنون برای کتک زدن مردم نیست، بلکه برای دفاع از حقوق افراد ضعیف است. یکی از بچه‌ها که از دیگران کوچکتراست، ناراحتی قلبی دارد و باید هرچه زودتر پیوند قلب شود. بچه‌ها با سختی فراوان بالاخره موفق می‌شوند که یک قلب پیوندی برای او پیدا کنند؛ ولی یک گروه تبهکاربه آن بیمارستان یورش می‌برند و قلب پیوندی را نیز از بین می‌برند. بچه‌ها سعی می‌کنند که با آنها مبارزه نمایند و آنها را شکست دهند و موفق هم می‌شوند. در این درگیری‌ها خواهر رئیس تبهکاران کشته می‌شود و بچه‌ها از قلب او برای پیوند قلب استفاده می‌نمایند و گروه تبهکاران را نیز دستگیر و تحویل پلیس می‌دهند.

نانتاووتی بونراپساپ، ساسیسا جیندامانی و پیمچانوک لوویست پاپبوون درفیلم سینمایی «پنج کودک جسور» محصول سال 2009 تایلند در ژانر کمدی وحادثه‌ای ایفای نقش کرده‌اند.

***********

فیلم تلویزیونی«یخ در بهشت» جمعه 19شهریورساعت 30 /13 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در فیلم تلویزیونی «یخ در بهشت» با بازی اسداله یکتا و شهرام قائدی می‌بینیم: یحیی وگل آقا کارگرمنازل هستند و برای کار به خانه ای در شمال شهر می روند. آنها درآن خانه با «قدرت» سرایدار خانه آشنا می شوند. اما بزودی متوجه حضور افراد دیگری نیز می گردند که هریک از وجود دیگری بی اطلاع است. حتی آنها با پیرمردی آشنا می‌شوند که به گفته گروهی دیگر، سالها مرده است. از طرفی افراد متفاوت خانه که گویی در زمانهایی مختلف زندگی می کنند، امروز را روز تولد گل آقا می دانند و او را نیز وارث تمام اموال عمویشان قلمداد می کنند که باید در آن شب با حضور وکیل عمو، تکلیف اموال مشخص گردد.

فیلم تلویزیونی «یخ در بهشت» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی سعید منتظرالمهدی در ژانر درام و کمدی ساخته شده است.

****************

شبکه تهران جمعه 19 شهریور ساعت 19 فیلم سینمایی «ماجراجویی در روسیه» به کارگردانی‌ فرانکو پروسپری و الدار رای زانو را برای ‌پخش درنظرگرفته است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «ماجراجویی در روسیه» آمده: پیرزنی که درشرف مرگ است، رازپنهان شده گنجی را برای تنها نوه خود که دختر است، بازگو می کند. دراین میان افراد حاضردراتاق بیمار، ازمحتوای این راز مطلع شده و همه درصدد رسیدن به گنج، عازم روسیه می شوند.

 آندری میرانوف، نینتو داوولی، آنتونیا سانتیلی و آلجییرو نوشسه درفیلم سینمایی «ماجراجویی در روسیه» محصول سال 1974 کشورهای روسیه و ایتالیا در ژانر کمدی و ماجراجویی به‌ عنوان بازیگران اصلی ایفای نقش کرده‌اند.


شبکه قرآن

فیلم تلویزیونی «اگر باران ببارد» به ‌کارگردانی محمد حسین حقیقی و تهیه کنندگی مجتبی شاهسوند جمعه 19 شهریور ساعت 15 از شبکه قرآن پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده:علی دهکردی برای ادای نذرخود راهی روستایی نامعلوم می‌شود.دربین راه اتومبیلش خراب شده مجبور می‌شود پیاده به روستایی در آن حوالی برود. مردم روستا که ازغریبه‌ها خوششان نمی‌آید جایی برای خواب در اختیارش نمی‌گذارند لاجرم به یک امامزاده رفته شب را سر می‌کند.

دراین فیلم تلویزیونی علی دهکردی، علی اوسیوند و محمد رضا داوود نژاد به عنوان بازیگران اصلی ایفای نقش کرده‌اند.

*****************

سیمای استان‌ها

فیلم سینمایی «دامادی به نام صفر» جمعه 19شهریورساعت 14 ازسیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: خانواده‌ای که در مجالس عروسی برنامه اجرا می‌کردند و به پول احتیاج داشتند، روزی مشتری خوبی جذب می‌کنند و بسیارخوشحال می‌شود، اما طولی نمی‌کشد که زوج جوان دچار اختلاف شده و عروسی به هم می‌خورد و آنها در طول فیلم تلاش می‌کنند تا عروسی دوباره سر بگیرد تا آنها هم پول خوبی به دست آورند.

فیلم سینمایی «دامادی به نام صفر» به کارگردانی فرشاد ارج درژانر کمدی می‌باشد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo